Praktický šperk do každé koupelny

UKÁZKY VODOVODNÍCH BATERIÍ

Je libo uměřený minimalismus, čistý design a luxusní vzhled? Nebo raději přidat špetku retro, punku či industriálu? Oceňovaný progresivní italský výrobce vodovodních baterií Zazzeri přináší to vše ve vysoce kvalitním provedení, kde se snoubí poctivé řemeslo s pokročilou výrobní technologií, materiálově v mosazi nebo v ušlechtilé nerez oceli AISI 316/L, v rozličných odstínech od přirozeného vzhledu samotného materiálu, přes sofistikované povrchové úpravy ve stříbrné chromové, zlatavé, růžové, béžové, "kouřové", hnědavé, černé až po hluboce černou, leštěné či matné broušené. V sériích Zazzeri najdete ale i detaily v pestrých barvách a dalších materiálech, jako je např. mramor či jiný přírodní kámen. V našem showroomu najdete fyzické vzorky řady produktů, mnoha povrchových úprav a dalších specialit. Baterie Zazzeri dodají Vašemu interiéru šmrnc a světovou úroveň, nejsou tuctové a přesvědčí jak nadčasovostí designu, tak dlouhodobou spolehlivostí.


Podstatné detaily ... designem i funkcí

UKÁZKY KOUPELNOVÝCH DOPLŇKŮ

Hledáte stylové doplňky do koupelny a na WC, které vydrží roky častého (a spokojeného) používání? Představujeme vybrané kolekce nevšedního italského výrobce Flaminia a předního českého výrobce Bemeta, které jsou nejen vysoce funkční, ale nadchnou designem, ruku v ruce s vysokou kvalitou použitého materiálu a zpracování, což zaručuje vysokou užitnou hodnotu v čase. Ať už se jedná o soukromé bydlení, wellness, hotel či jiné veřejné prostory, vhodně zvolené koupelnové doplňky dotvoří váš interiér po funkční i estetické stránce.Zatemňující i průsvitné, víceúčelové... v pestré paletě

UKÁZKY ZÁVĚSŮ A POTAHOVÝCH LÁTEK

Závěsy vlněné, sametové, nehořlavé (certifikované dle platných norem), zcela hladké nebo s decentními nadčasovými vzory, hedvábí, taft, batist, dim-out, black-out (zatemňující), v pestré paletě struktur a mnoha škálách barev. V nabídce máme i voděodolné závěsy. Dodáme metráž nebo vše zařídíme "na klíč", to znamená odsouhlasíme si provedení z variant vhodných pro zvolený textil, zaměříme rozměry, ušijeme závěsy, namontujeme vybrané garnýžky/kolejnice (pro některé speciální varianty trochu jiný postup), závěs pověsíme a vysvětlíme Vám vše potřebné pro používání a údržbu, aby Vám stínicí technika od nás dlouho a dobře sloužila. 


Podtrhnou styl  Vašeho prostoru

UKÁZKY ZÁCLON A VOÁLŮ

Najdete u nás více variant hladkých záclon (několik typů zcela hladkých, v provedení matném, s jemným perleťovým odleskem i luxusním leskem), přes plátýnka od velmi jemného po hrubší, s několika jemnými strukturami různého vzhledu, různé průsvitnosti, organzu, semiorganzu, batist... to vše v odstínech bílé, "bílé" (krémová, jemné šedé odstíny, smetanová-dožluta, dozlatava)  a v několika paletách barev. V naší nabídce máme i záclony pro vysoké stropy. Záclony je velmi těžké pravdivě zachytit fotograficky... některé krásné, které máme v nabídce, zde proto vůbec nevidíte. Dodáme metráž nebo vše zařídíme "na klíč" (co to znamená, je popsáno u závěsů). I s výběrem záclon Vám rádi poradíme. Těšíme se na setkání!