Kreativci z praxe

SALANGA Architekti

Jsme architekti, kteří už od roku 2012 v rámci projektování řeší nejen samotné návrhy, ale i jejich hmotnou podstatu a proces realizace. Od roku 2018 jako prodejce a realizační firma dodáváme vybavení koncovým zákazníkům a jsme spolupracující firmou i pro architektonická a interiérová studia, developery, stavební firmy a další profesionály, pro které jsme partnerem schopným porozumět jejich potřebám. Pokud máte svého architekta či bytového designera, pracujeme vždy s ním v součinnosti a souladu (plně respektujeme jeho autorský záměr).

Náš sortiment najde uplatnění v novostavbách i rekonstrukcích, v projektech pro bydlení, projektech hotelů, penzionů, vinařství, restaurací, kancelářských prostorech a dalších.

Díky naší hlubší specializaci na vybrané výrobce Vám můžeme v rámci našeho sortimentu poradit s každým detailem. Všechny nabízené produkty můžeme dodat i na klíč, včetně montáže. Věříme, že uspokojíme střední třídu i ty skutečně náročné. To vše za fér ceny - veškerý náš sortiment je od přímých dovozců nebo rovnou od výrobců. Zajímáme se o původ komponentů, preferujeme kvalitní lokální, české a evropské výrobce.

Možná Vás napadá, proč jsme se jako architekti začali zabývat i dodáváním a montážemi produktů. Jak už bylo zmíněno, vedle kreativní práce nás dlouhodobě zajímá a baví proces zhmotnění a realizace staveb včetně realizací interiérů. Práce pro nás nikdy nekončila odevzdáním návrhu na papíře, ale až dokončením jejího zhmotnění a výběrem konkrétního vybavení. Při práci na našich projektech jsme objevili a do hloubky poznali různé zajímavé a mimořádné výrobky. Postupně jsme se v rámci našich projektů rozhodli vybrané výrobky dodávat a montovat jako samostatná realizační firma, mohli jsme si tak 100% ohlídat návaznosti, provedení detailů, řemeslnou úroveň i dodavatelskou spolehlivost. Následně jsme začali dodávat i mimo naše projekty. Nejprve pod hlavičkou SALANGA shop, později vznikla obchodní značka BAVIA - Vybavení interiérů a staveb.

Naším posláním je dodávat kvalitní produkty pro dokončování staveb s přidanou hodnotou odborného vzdělání architektů.

... tedy doporučíme esteticky vhodné řešení, vnímáme kontext celku stavby, rozumíme technické stránce věci napříč profesemi. Klademe důraz na kvalitu dodávaných produktů a služeb, spolehlivost a na informovanost zákazníka po celou dobu spolupráce. Chceme být pro zákazníka partnerem, na kterého se může spolehnout. Například od nás vždy dostanete stručný, jednoduchý a přehledný návod k použití a údržbě. 

Pojďte se zařizováním Vašich prostor BAVIT, práci a starosti nechte na nás!
Také provozujeme v centru Brna sdílenou kancelář Branta Workspace ve velkorysém prostoru vyladěném od architektů (více info: www.branta.cz).