Pro interiér i exteriér: rolety, screeny, sítě proti hmyzu

UKÁZKY STÍNICÍ TECHNIKY

Od předního evropského výrobce interiérové stínicí techniky společnosti Bematech dodáváme zejména interiérové rolety (látkové rolety, rolety do střešních oken, plně zatemňující systémy), látkové římské rolety nebo prémiové dřevěné žaluzie s ekologickou certifikací FSC. Rolety ZOOMTECH představují revoluční řešení pro mimořádné šířky rolet s minimalistickým designem (rolety o šířce až 5 m mohou být na trubce o průměru 5 cm místo běžných 15 cm).

Montujeme exteriérovou stínicí techniku renomovaného českého výrobce Minirol: screenové rolety, klasické venkovní rolety a sítě proti hmyzu

Screenové rolety jsou charakteristické vizuálně čistým odlehčeným designem (žádné masivní konstrukční prvky). Dokáží odrazit a pohltit velkou část sluneční energie, ale současně propustit světlo a zachovat vizuální kontakt s exteriérem. Volbou zatemňující látky a správného typu screenové rolety lze naopak docílit úplného zatemnění. Jsou ideální pro zastínění velkoformátových oken, ale i pergol a zimních zahrad. Screeny slouží také jako ochrana proti hmyzu, větru, dešti a prachu. 

Jak pro interiérovou, tak pro exteriérovou stínicí techniku je na výběr široká škála odstínů a struktur u látek, pevných částí i příslušenství. 

Zaujaly Vás naše produkty? U NÁS VÁM S VÝBĚREM PORADÍ ZKUŠENÍ ARCHITEKTI. KONTAKTUJTE NÁS!

Fotoukázky našeho sortimentu stínicí techniky. Každou fotografii si můžete zvětšit kliknutím.
Tuto sekci brzy budeme aktualizovat o nové realizace a další ukázky materiálů.

Foto Bematech, Minirol, Systra, Vlastimil Fadrhonc a SALANGA Architekti. 

Zaujaly Vás naše produkty?

U NÁS VÁM S VÝBĚREM PORADÍ ZKUŠENÍ ARCHITEKTI. 
KONTAKTUJTE NÁS.