CO O NÁS ŘÍKAJÍ ZÁKAZNÍCI? 

Perfektní spolupráce. Potřeboval jsem po více než 10ti letech dovybavit kancelář konstruktérů. Oceňuji velmi profesionální obchodní i osobní přístup paní Obořilové. Přijela i se vzorníky, tak abychom vybrali barvu rolety, která bude co nejvíce odpovídat ostatním v kanceláři. Po asi dalších 4 měsících jsem se na paní Obořilovou obrátil znovu s dalšími požadavky na vybavení dalších 2 kanceláří. Mohu jenom doporučit.

Filip Radocha

Recenze na profilu google.com

Vyjímečně pozitivní zkušenost jak po profesionální, tak po lidské stránce. Výsledkem je interiér, ve kterém se cítí pohodlně celá rodina. Spolupráci s paní architektkou Obořilovou vřele doporučuji.

Ingrid Maňasová

Recenze na profilu google.com

Kompletní zařízení rekonstruovaného bytu (obklady a dlažby, sanitární keramika, baterie a další vybavení koupelny, osvětlení, vypínače, rolety, tapety) - je znát, že je to od architektů, co mají vkus: kvalitní materiály, ke kterým se běžně nedostanu, neotřelé kreativní nápady, výhodné ceny, dohled nad bezchybným provedením. Dovedli se skvěle vcítit do našich potřeb a navrhli ideální řešení, které není kompromisem, ale tím nejlepším k naší maximální spokojenosti. Prostě profesionální přístup. Děkuji!

Petr Šašinka

Recenze na profilu google.com

S komunikací i samotnou montáží jsme spokojeni. Poptávali jsme blackout rolety s motorem do kastlových oken. Komplexní služby - poradili, změřili, nainstalovali, obeznámili nás s ovládáním.
Pozitivní: Dochvilnost, Hodnota, Kvalita, Profesionalita, Rychlost odpovědi

Marek Melaj

Recenze na profilu google.com

Nechali jsme si navrhnout a ušít záclony a závěsy do penzionu. Vstřícné a perfektní jednání, interiér pokojů jsme tímto pozvedli o laťku výš. Paní Obořilová je profík na svém místě.
Pozitivní: Kvalita, Profesionalita 

Alena Újezdská

Recenze na profilu google.com

Pořizovala jsem nové záclony, závěsy a tapetu do zařízeného bytu. Především oceňuji pomoc architekta při výběru vhodných textilů a vzorů tapet do mého interiéru. S odstupem času si pochvaluji, jak dobře mi poradili. Ale i jinak vše OK.

Marie Novotná

Recenze na profilu firmy.cz

Zkušenost velmi dobrá. Potěšil nás velký výběr látek na rolety v různých cenových kategoriích. Vybrali jsme si materiál z nižší až střední řady a vypadá i tak skvěle. Vybrat jsme si mohli také materiál řetízku a typ pouzdra. Oceňuji rychlé dodání a bezproblémovou instalaci. Doporučuji.

David Mlýnek

Recenze na profilu google.com

Rychlá, efektivní a milá komunikace, kvalitní a široký sortiment produktů, individuální a profesionální přístup paní Obořilové. Od tapet, jídelní soupravy Ton, sanity, kachliček, osvětlení, přes rolety, plisé, sítě proti hmyzu až po detaily jako jsou vypínače světla. 

Markéta S.

Recenze na profilu firmy.cz

Užitečné rady, spolehlivý dodavatel. Děkuji  

Antonín Chytil

Recenze na profilu facebook.com

Kupovala jsem tři druhy tapet a jsem nadmíru spokojená.  Kvalita a design perfektní. 

Petra Hajdová

Recenze na profilu facebook.com