DLAŽBY A VYBAVENÍ KOUPELEN

Kombinace progresivního a nadčasového designu, funkčnosti a užitné hodnoty v čase je pro nás ve výběru sanitární keramiky, vodovodních baterií, designových topných těles a koupelnových doplňků zásadní. Gró našeho sortimentu, značky Flaminia, Zazzeri a Tubes, jsou mimořádně zajímaví, nevšední a ve světě právem oceňovaní výrobci.

V obkladech a dlažbách se zaměřujeme na minimalistické, velkoformátové či jinak zajímavé produkty, "věčné" retro, lehkou nadsázku/punk a "zkamenělé dřevo". 

Náš sortiment přesvědčí zákazníka i s těmi nejvyššími nároky. Rádi Vám poradíme, jak vše nakombinovat s ostatními prvky Vašich prostor, aby výsledek byl vkusný, funkční a v rámci rozpočtu. 


EKOLOGICKÁ STAVEBNÍ CHEMIE 

Bydlet zdravě = stavět zdravě. Stavební chemie* je neopominutelnou součástí každé stavby a volba těchto materiálů značně ovlivňuje výslednou užitnou hodnotu stavby v čase. Jsme dodavateli inovativní stavební chemie Kerakoll s mimořádnými užitnými (technickými i estetickými) vlastnostmi, příznivé pro zdravé prostředí v budovách (redukující potíže označované jako syndrom nezdravých budov) a současně ohleduplné k životnímu prostředí.
Společnost Kerakoll je průkopníkem a světovým lídrem filosofie GreenBuilding, v rámci níž (kromě výše uvedeného) omezuje emise CO2 do atmosféry, využívá v co nejvyšší míře recyklované a přírodní obnovitelné suroviny, snižuje spotřebu energie, včetně energie nezbytné pro provoz budov a výrazně snižuje náklady na údržbu. Tento přístup je tedy nejen ekologický, ale i ekonomický. Kvalita, účinnost a bezpečnost výrobků Kerakoll je certifikována prestižními institucemi a organizacemi.
*Stavební chemie představuje široké spektrum stavebních hmot, ať už sypkých či tekutých, používaných v souvislosti s úpravou vlastností, přípravou podkladu a přichycením finálních povrchových úprav na stavbách. Jedná se např. o lepicí tmely pro dlažby, obklady a jiné podlahoviny, spárovací hmoty pro dlažby (obklady), hydroizolační stěrky, hmoty pro přípravu podkladních vrstev, sanační hmoty a další.

ZÁCLONY, ZÁVĚSY A DALŠÍ TEXTIL

Textilie nabízíme od úplně hladkých po různé struktury, v pestré škále materiálů a barev, pro vysoké výšky stropu, od průsvitných záclon a voálů po závěsy včetně zatemňujících (dim-out, black-out). Najdete u nás i látky certifikované jako nehořlavé, potahové látky na polštáře i čalounění, odolné vodoodpudivé materiály vhodné i pro exteriér nebo textil sladěný s vybranými tapetami. Samozřejmostí jsou různé možnosti zakázkového šití. 
K textilům je možné kombinovat mnoho variant kolejnic a garnýží různých barev a tvarů, subtilní a elegantní řešení už od základní řady, "neviditelné" kolejnice zapuštěné do SDK podhledů, ohyby i atypy. Ovládání je možné manuálně i motoricky, včetně inovativních typů motoru a napojení na soudobé systémy inteligentní elektroinstalace.


ROLETY, JINÁ STÍNICÍ TECHNIKA 

Dodáváme rolety interiérové i exteriérové s prověřeným technickým řešením, s minimalistickým provedením detailů, od průsvitných po zcela zatemňující, např. i pro přednáškové sály. Díky technologickým možnostem výrobců, které dodáváme, si poradíme i s atypy a značně velkými rozměry, při zachování velmi subtilních navíjecích trubek (např. trubka průměru 5 cm pro šíři rolety 5 m - jedinečná technologie Zoomtech). Lze volit manuální i motorické ovládání, včetně návaznosti na soudobé systémy inteligentní elektroinstalace. Stínění pro bydlení, kanceláře, školy i služby. Zajišťujeme i montáže stínicí techniky ve výškách. Dodáváme kompletní sortiment předního evropského výrobce Bematech (látkové rolety, římské rolety, ... včetně mimořádných patentovaných řešení, pestré škály materiálů, možností potisku rolet, např. do dětského pokoje nebo logem společnosti). Jsme také odbornou montážní firmou renomovaného výrobce Minirol (exteriérové rolety včetně screenových, funkčně i esteticky kvalitní sítě proti hmyzu). Exteriérové stínění je ideální řešit již ve fázi hrubé stavby.  


Jednou z našich specializací jsou přírodní materiály a sofistikovaný přírodní vzhled.  U nás najdete pečlivě sestavovaný výběr kvalitních výrobků a materiálů nejen v oblasti látek (bavlna, len, tencel a další), rolet, ale i rozličných tapet nebo obkladů a dlažeb. Tyto trendy v současnosti zažívají velký návrat a jsme přesvědčeni, že zůstanou "in" hodně dlouho!

OSVĚTLENÍ A KONCOVÉ PRVKY ELEKTRO

Přehled v oblasti nasvětlování nejrůznějších prostor a možností jejich ovládání získáváme díky pravidelným návštěvám největších světových veletrhů i zkušenostem z vlastních projektů i dalších realizací. Doporučíme nasvětlení prostoru pohledem architektů a Vy můžete vybírat z velmi pestré škály možností. 
Z koncových prvků elektro (el. zásuvky, vypínače, tlačítka, ... ) se zaměřujeme na sortiment německého výrobce Jung. Víte, že můžete chtít vypínače a el. zásuvky přesně tón v tónu s vybranými tapetami, v dlouhodobě trvanlivém a ušlechtile sametovém povrchu? Ukázky z našeho sortimentu svítidel najdete na našem Instagramu @bavia.cz


NEVŠEDNÍ TAPETY

Tapeta je skvělým prostředkem pro rychlou a výraznou obměnu interiéru. Rádi Vám představíme náš osobitý výběr vkusných dětských tapet či jinak zajímavých a neobyčejných tapet. Najdete u nás i voděodolné tapety do koupelen, tapety s akustickými vlastnostmi, tapety s možností vlastního potisku a mnoho dalších.  

K některým tapetám nabízíme i sladěné originální textilie (na záclony, závěsy, potahové látky, textil pro římské rolety nebo povlečení) a koncové prvky elektro (el. zásuvky, vypínače, ...).

Zaujal Vás náš sortiment? U NÁS VÁM S VÝBĚREM PORADÍ ZKUŠENÍ ARCHITEKTI. KONTAKTUJTE NÁS!

BLIŽŠÍ INFO A UKÁZKY REALIZACÍ