DLAŽBY A VYBAVENÍ KOUPELEN

Kombinace progresivního a nadčasového designu, funkčnosti a užitné hodnoty v čase je pro nás ve výběru sanitární keramiky, vodovodních baterií, designových topných těles a koupelnových doplňků zásadní. Gró našeho sortimentu, Flaminia, Zazzeri Tubes, jsou mimořádně zajímaví, nevšední a ve světě právem známí a oceňovaní výrobci.

V obkladech a dlažbách se zaměřujeme na minimalistické, velkoformátové či jinak formátem zajímavé produkty, nadčasové ("věčné") retro, lehkou nadsázku/punk a zdařile "zkamenělé dřevo", vhodné jak pro rezidenční projekty, tak pro vinařství/penziony/hotely/služby. Náš sortiment přesvědčí zákazníka i s těmi nejvyššími nároky. Rádi Vám poradíme, jak vše nakombinovat s ostatními prvky Vašich prostor, aby výsledek byl vkusný, funkční a v rámci rozpočtu. 


EKOLOGICKÁ STAVEBNÍ CHEMIE 

Bydlet zdravě = stavět zdravě. Stavební chemie* je neopominutelnou součástí každé stavby a volba těchto materiálů značně ovlivňuje výslednou užitnou hodnotu stavby v čase. Jsme dodavateli inovativní stavební chemie Kerakoll s mimořádnými užitnými (technickými i estetickými) vlastnostmi, příznivé pro zdravé prostředí v budovách (redukující potíže označované jako syndrom nezdravých budov) a současně ohleduplné k životnímu prostředí.
Společnost Kerakoll je průkopníkem a světovým lídrem filosofie GreenBuilding, v rámci níž (kromě výše uvedeného) omezuje emise CO2 do atmosféry, využívá v co nejvyšší míře recyklované a přírodní obnovitelné suroviny, snižuje spotřebu energie, včetně energie nezbytné pro provoz budov a výrazně snižuje náklady na údržbu. Tento přístup je tedy nejen ekologický, ale i ekonomický. Kvalita, účinnost a bezpečnost výrobků Kerakoll je certifikována prestižními institucemi a organizacemi.
*Stavební chemie představuje široké spektrum stavebních hmot, ať už sypkých či tekutých, používaných v souvislosti s úpravou vlastností, přípravou podkladu a přichycením finálních povrchových úprav na stavbách. Jedná se např. o lepicí tmely pro dlažby, obklady a jiné podlahoviny, spárovací hmoty pro dlažby (obklady), hydroizolační stěrky, hmoty pro přípravu podkladních vrstev, sanační hmoty a další.


ZÁCLONY, ZÁVĚSY A PŘÍSLUŠENSTVÍ

Textilie nabízíme od úplně hladkých po různé struktury, v pestré škále materiálů a barev, pro vysoké výšky stropu, od průsvitných záclon a voálů po závěsy včetně zatemňujících (dim-out, black-out), nehořlavé, potahové látky na polštáře i čalounění, voděodolné (i pro exteriér), textil sladěný s vybranými tapetami. Samozřejmostí jsou různé možnosti zakázkového šití. Dodáváme textil pro bydlení, hotely, penziony i služby.
K textilům je možné kombinovat mnoho variant kolejnic a garnýží různých barev a tvarů, subtilní a elegantní řešení už od základní řady, "neviditelné" kolejnice zapuštěné do SDK podhledu, ohyby i atypy. Samozřejmostí jsou různé možnosti ovládání manuálně i motoricky, inovativní typ motoru, napojení na soudobé systémy včetně inteligentní elektroinstalace. 


ROLETY, JINÁ STÍNICÍ TECHNIKA

Rolety interiérové i exteriérové, nadčasové, s prověřeným technickým řešením, s minimalistickým provedením detailů, od průsvitných jako záclona po zcela zatemňující (subtilní kazetové systémy, např. pro přednáškové sály). Poradíme si s atypy i značně velkými rozměry. Manuální i motorické ovládání, včetně návaznosti na soudobé systémy inteligentní elektroinstalace. Stínění pro bydlení, kanceláře, školy i služby. Zajišťujeme i montáže stínicí techniky ve výškách. Dodáváme kompletní sortiment předního evropského výrobce Bematech (látkové rolety, římské rolety, ... včetně mimořádných patentovaných řešení, pestré škály materiálů, možností potisku rolet, např. do dětského pokoje nebo logem společnosti). Jsme také odbornou montážní firmou renomovaného a  progresivního výrobce Minirol (exteriérové rolety včetně screenových, elegantní sítě proti hmyzu). Exteriérové stínění je ideální řešit již ve fázi hrubé stavby. OSVĚTLENÍ A KONCOVÉ PRVKY ELEKTRO

Díky pravidelným návštěvám největších světových veletrhů i zkušenostem z vlastních projektů i dalších realizací máme již poměrně široký přehled v oblasti nasvětlování nejrůznějších prostor a možností jejich ovládání. Pro komplikovaná zadání máme prověřené spolupracující specialisty. Vlastní paměť, invence a praktická zkušenost v této oblasti již nejednou "porazily" pasivní vyhledávání přes google, pinterest či instagram. Rafinované a nápadité pro nás neznamená komplikované, naopak. Vždy se snažíme najít to nejsprávnější řešení pro danou individuální situaci.

DĚTSKÉ A "JINÉ" TAPETY

Tapeta je skvělým prostředkem pro rychlou a výraznou obměnu interiéru. Pojďte se seznámit s naším osobitým výběrem vkusných dětských či jinak zajímavých a mimořádných tapet. 

Vypínače a el. zásuvky přesně tón v tónu s vybranými tapetami, v dlouhodobě trvanlivém a ušlechtile sametovém povrchu? Není problém. 
K některým tapetám nabízíme i sladěné originální textilie (na záclony, závěsy, potahové látky, textil pro římské rolety nebo povlečení).