Záclony a voály

Pro detail položky klikněte zde.

Široký sortiment rolet

Detaily položky připravujeme

Voděodolný textil

Detaily položky připravujeme

Závěsy a potahové látky

Pro detaily položky rolujte dolů na stránce

Neobyčejné tapety

Pro detaily položky rolujte dolů na stránce

 Vkusné, milé, veselé? Pro malé i skoro dospělé?

UKÁZKY DĚTSKÝCH TAPET A TEXTILŮ

Také jste mysleli, že neexistují? Hledali jsme, dokud jsme nenašli. Jsme přesvědčeni, že děti jsou naše budoucnost a je super, když mohou vyrůstat ve vkusném a kvalitním prostředí. Nabízíme výběr originálních a neokoukaných motivů, které Vás a Vaše děti jen tak neomrzí. Pro holky, pro kluky, příroda, technika, sport, romantika, rozverné, roztomilé, jednoduché, jemné i grafické motivy. K části tapet nabízíme ve stejných nebo doplňkových vzorech textily na záclony, závěsy, potahy, římskou roletu nebo třeba povlečení, nabízíme i dekorační pásky na zeď s motivem tapety a polepy na zeď. Vzorů i barevných variant nabízíme víc než vidíte na našem webu. Některé tapety, které používáme převážně jako dětské, jsou tak nadčasové, že si je vybrali do svého interiéru i dospělí. Umíme zhotovit i kvalitní tapety různých povrchů s motivem na přání. Neváhejte se na nás obrátit s poptávkou.   


Originální a přitom nadčasové?

SPECIFICKÉ A VÝJIMEČNÉ TAPETY - UKÁZKY

Druhou oblastí tapet, které se věnujeme, jsou ty mimořádné, nevídané, "jiné"... nenápadná minimalistická elegance nebo extravagance, lehké retro, dekadence/punk.  Tapeta vypadající jako skutečná akvarelová malba, perokresba, tapeta s výšivkou, tím nejjemnějším semišem a precizním potiskem, 3D povrchem, vypadající jako skutečný textil, s pravou dýhou domořenou do různých odstínů, s ne jen tak ledajakými puntíky, geometrická, jemná, dokonce tak jemná, že z dálky vypadá jako jednobarevná (a zblízka Vás zaujme "druhým plánem" - svým vzorem), sladěná tón v tónu s vypínači nebo textilem, ... umíme zhotovit i kvalitní tapety různých povrchů s motivem na přání. Naše nabídka vzorů i barevných variant je širší než vidíte na našem webu. U těchto tapet platí dvojnásob, že je nejlepší si je prohlédnout ve skutečnosti.Zatemňující i průsvitné, víceúčelové... v pestré paletě

UKÁZKY ZÁVĚSŮ A POTAHOVÝCH LÁTEK

Závěsy vlněné, sametové, nehořlavé (certifikované dle platných norem), zcela hladké nebo s decentními nadčasovými vzory, hedvábí, taft, batist, dim-out, black-out (zatemňující), v pestré paletě struktur a mnoha škálách barev. V nabídce máme i voděodolné závěsy. Dodáme metráž nebo vše zařídíme "na klíč", to znamená odsouhlasíme si provedení z variant vhodných pro zvolený textil, zaměříme rozměry, ušijeme závěsy, namontujeme vybrané garnýžky/kolejnice (pro některé speciální varianty trochu jiný postup), závěs pověsíme a vysvětlíme Vám vše potřebné pro používání a údržbu, aby Vám stínicí technika od nás dlouho a dobře sloužila. 


Podtrhnou styl  Vašeho prostoru

UKÁZKY ZÁCLON A VOÁLŮ

Najdete u nás více variant hladkých záclon (několik typů zcela hladkých, v provedení matném, s jemným perleťovým odleskem i luxusním leskem), přes plátýnka od velmi jemného po hrubší, s několika jemnými strukturami různého vzhledu, různé průsvitnosti, organzu, semiorganzu, batist... to vše v odstínech bílé, "bílé" (krémová, jemné šedé odstíny, smetanová-dožluta, dozlatava)  a v několika paletách barev. V naší nabídce máme i záclony pro vysoké stropy. Záclony je velmi těžké pravdivě zachytit fotograficky... některé krásné, které máme v nabídce, zde proto vůbec nevidíte. Dodáme metráž nebo vše zařídíme "na klíč" (co to znamená, je popsáno u závěsů). I s výběrem záclon Vám rádi poradíme. Těšíme se na setkání!