Výjimečná technologie, design a kvalita pro generace

NÁBYTEK TON

Ručně ohýbaný nábytek TON využívá mimořádnou technologii zajišťující možnosti odlehčeného a zajímavého designu ruku v ruce s pevností a trvanlivostí výrobků, které mohou sloužit po celé generace. Společnost TON dlouhodobě klade důraz na inovativní přístup a na návrzích se podílí designéři zvučných jmen jak v českém, tak světovém měřítku. V sortimentu nábytku TON najdete legendární ikonické modely i progresivní design, reflektující a posouvající soudobé trendy. O kvalitě produktů svědčí i četná významná ocenění. Již od svého založení v roce 1861 sídlí výrobní a inovační centrum v Bystřici pod Hostýnem a je dnes nejstarší svého druhu na světě.
Oceňujeme důraz na environmentální uvědomění (minimalizace zatížení krajiny, šetrné využívání přírodních materiálů během celého výrobního procesu, minimalizace emisí organických sloučenin, výroba z certifikovaného dřeva PEFC, při jehož těžbě se respektují nejvyšší ekologické, sociální a etické normy).

Proč nakoupit nábytek TON u nás? Získáváte navíc bezplatné individuální odborné poradenství od architektů co se týče zakomponování a sladění produktů TON v rámci Vašeho interiéru.

Zaujaly Vás naše produkty? U NÁS VÁM S VÝBĚREM PORADÍ ZKUŠENÍ ARCHITEKTI. KONTAKTUJTE NÁS!

Fotoukázky našeho sortimentu nábytku TON. Každou fotografii si můžete zvětšit kliknutím.

Foto TON, Yonoh a SALANGA Architekti. 

Tyto ukázky jsou jen malým nahlédnutím do sortimentu TON. Více informací včetně fyzických vzorků Vám rádi poskytneme v našem showroomu, případně v oficiálním showroomu TON. Při nákupu u nás máte přidanou hodnotu v podobě konzultace výběru se zkušeným architektem.

Zaujaly Vás naše produkty?

U NÁS VÁM S VÝBĚREM PORADÍ ZKUŠENÍ ARCHITEKTI. 
KONTAKTUJTE NÁS.