Kreativci z praxe

SALANGA Architekti

Jsme architekti, kteří už od roku 2012 v rámci projektování řeší nejen samotné návrhy, ale i jejich hmotnou podstatu a proces realizace. Od roku 2018 jako prodejce a realizační firma dodáváme vybavení koncovým zákazníkům a jsme spolupracující firmou i pro architektonická a interiérová studia, developery, stavební firmy a další profesionály, pro které jsme partnerem schopným porozumět jejich potřebám. Pokud máte svého architekta či bytového designera, pracujeme vždy s ním v součinnosti a souladu (plně respektujeme jeho autorský záměr).

Náš sortiment najde uplatnění v novostavbách i rekonstrukcích, v projektech pro bydlení, projektech hotelů, penzionů, vinařství, restaurací, kancelářských prostorech a dalších.

Díky naší hlubší specializaci na vybrané výrobce Vám můžeme v rámci našeho sortimentu poradit s každým detailem. Všechny nabízené produkty můžeme dodat i na klíč, včetně montáže. Věříme, že uspokojíme střední třídu i ty skutečně náročné. To vše za fér ceny - veškerý náš sortiment je od přímých dovozců nebo rovnou od výrobců. Zajímáme se o původ komponentů, preferujeme kvalitní lokální, české a evropské výrobce.

Možná Vás napadá, proč jsme se jako architekti začali zabývat i dodáváním a montážemi produktů. Jak už bylo zmíněno, vedle kreativní práce nás dlouhodobě zajímá a baví proces zhmotnění a realizace staveb včetně realizací interiérů. Práce pro nás nikdy nekončila odevzdáním návrhu na papíře, ale až dokončením jejího zhmotnění a výběrem konkrétního vybavení. Při práci na našich projektech jsme objevili a do hloubky poznali různé zajímavé a mimořádné výrobky. Postupně jsme se v rámci našich projektů rozhodli vybrané výrobky dodávat a montovat jako samostatná realizační firma, mohli jsme si tak 100% ohlídat návaznosti, provedení detailů, řemeslnou úroveň i dodavatelskou spolehlivost. Následně jsme začali dodávat i mimo naše projekty. Nejprve pod hlavičkou SALANGA shop, později vznikla obchodní značka BAVIA - Vybavení interiérů a staveb.

Naším posláním je dodávat kvalitní produkty pro dokončování staveb s přidanou hodnotou odborného vzdělání architektů.

... tedy doporučíme esteticky vhodné řešení, vnímáme kontext celku stavby, rozumíme technické stránce věci napříč profesemi. Klademe důraz na kvalitu dodávaných produktů a služeb, spolehlivost a na informovanost zákazníka po celou dobu spolupráce. Chceme být pro zákazníka partnerem, na kterého se může spolehnout. Například od nás vždy dostanete stručný, jednoduchý a přehledný návod k použití a údržbě. 

Pojďte se zařizováním Vašich prostor BAVIT, práci a starosti nechte na nás!
Také provozujeme v centru Brna sdílenou kancelář Branta Workspace ve velkorysém prostoru vyladěném od architektů (více info: www.branta.cz).

Špičkový design a užitná hodnota

DLAŽBY, SANITA A SOUVISEJÍCÍ

Produkty v našem sortimentu spojuje důraz na nadčasový design, maximální funkčnost, inovativní přístup, kvalitu zpracování a tedy i vysokou užitnou hodnotu v čase. 
Dodáváme také inovativní ekologickou stavební chemii (spárovací hmoty, lepidla, silikony, penetrace, povlakové hydroizolace, ...).


Stínicí technika a textil 

ZÁCLONY, ZÁVĚSY, ROLETY, SCREENY, SÍTĚ PROTI HMYZU...

Dodáváme vyladěnou stínicí techniku a textil pro interiéry a exteriéry: záclony, voály, závěsy, potahové látky, vysoce odolný textil, rolety (látkové, římské, venkovní, screenové, do střešních oken a další). Doporučíme nejvhodnější řešení, dodáme materiál, komponenty nebo vše zařídíme na klíč, včetně montáže. Díky bohatým zkušenostem (14 let v oboru) si poradíme i s atypickými a komplikovanými zadáními. Montujeme i ve výškách. To vše za velmi výhodné ceny!


Styl pro Vaše stěny 

NEOBYČEJNÉ TAPETY, STĚRKY

Originální, neobyčejné, přírodní, s jemným i výrazným vzorem... máme TOP NABÍDKU tapet v rámci Brna a celé Moravy! Vkusné dětské tapety pro předškoláčky i puberťáky? Věříme, že u nás si vyberete, ať už hledáte v rámci rozpočtu "při zemi" nebo naopak toužíte po velkém high-endu! Jedinečné a velmi kvalitní tapety, zajímavé strukturou, materiálem i vzorem, za velmi konkurenceschopné ceny. V našem sortimentu najdete i tapety do koupelen a do vlhkého prostředí. Máme jedinečný výběr přírodních tapet, včetně sisalu, lnu a hedvábí. Tapety pro soukromé bydlení i pro hotely, restaurace a další služby. Zdarma při výběru poskytujeme poradenství zkušených architektů.

Cementové stěrky jsou vždy originálem na pomezí řemesla a výtvarna... máme osobitý rukopis architektů - v našem showroomu v Brně prezentujeme několik příkladů, jak stěrky vnímáme my. 

Jak u tapet, tak u stěrek Vám můžeme dodat buď pouze materiál nebo zajistíme i odbornou aplikaci. 

Zaujal Vás náš sortiment?
U NÁS VÁM S VÝBĚREM PORADÍ ZKUŠENÍ ARCHITEKTI. KONTAKTUJTE NÁS!

CO DODÁVÁME A UKÁZKY REALIZACÍ

CO O NÁS ŘÍKAJÍ ZÁKAZNÍCI? 

Perfektní spolupráce. Potřeboval jsem po více než 10ti letech dovybavit kancelář konstruktérů. Oceňuji velmi profesionální obchodní i osobní přístup paní Obořilové. Přijela i se vzorníky, tak abychom vybrali barvu rolety, která bude co nejvíce odpovídat ostatním v kanceláři. Po asi dalších 4 měsících jsem se na paní Obořilovou obrátil znovu s dalšími požadavky na vybavení dalších 2 kanceláři. Mohu jenom doporučit.

Filip Radocha

Vyjímečně pozitivní zkušenost jak po profesionální, tak po lidské stránce. Výsledkem je interiér, ve kterém se cítí pohodlně celá rodina. Spolupráci s paní architektkou Obořilovou vřele doporučuji.

Ingrid Maňasová

Kompletní zařízení rekonstruovaného bytu (obklady a dlažby, sanitární keramika, baterie a další vybavení koupelny, osvětlení, vypínače, rolety, tapety) - je znát, že je to od architektů, co mají vkus: kvalitní materiály, ke kterým se běžně nedostanu, neotřelé kreativní nápady, výhodné ceny, dohled nad bezchybným provedením. Dovedli se skvěle vcítit do našich potřeb a navrhli ideální řešení, které není kompromisem, ale tím nejlepším k naší maximální spokojenosti. Prostě profesionální přístup. Děkuji!

Petr Šašinka

Konečně se člověk nemusí probírat stovkami divokých vzorů záclon a závěsů. Výběr tak akorát velký, aby bylo z čeho vybírat, ale nebylo to únavné. Kvalitní zajímavé látky. Výborná komunikace po celou dobu zakázky, ochota při výběru. Všechny nabízené produkty ukázkou v showroomu. Dostali jsme podrobnou cenovou nabídku. Pojezdy fungují velmi hladce, spokojenost! 
Pozitivní: Profesionalita

Táňa Sojáková

S komunikací i samotnou montáží jsme spokojeni. Poptávali jsme blackout rolety s motorem do kastlových oken. Komplexní služby - poradili, změřili, nainstalovali, obeznámili nás s ovládáním.
Pozitivní: Dochvilnost, Hodnota, Kvalita, Profesionalita, Rychlost odpovědi

Marek Melaj

Nechali jsme si navrhnout a ušít záclony a závěsy do penzionu. Vstřícné a perfektní jednání, interiér pokojů jsme tímto pozvedli o laťku výš. Paní Obořilová je profík na svém místě.
Pozitivní: Kvalita, Profesionalita 

Alena Újezdská